راهنمای خرید اتوبخار واتوپرس (تعمیرات اتو 02177697661

اتوبخار هم مانند لوازم خانگی الکتریکی دیگر ویژگی‌هایی دارد که با شناخت آنها می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
جنس کفی: مدل‌های استیل ارزان‌تر هستند و البته استفاده سخت‌تری دارند اما مدل‌هایی که کفی سرامیکی دارند یا اینکه وزن بدنه بالاتری دارند روی لباس‌ها برق نمی‌اندازند و حرکت‌شان روی آنها راحت‌تر است. به علاوه نظافت کفی مدل‌های سرامیکی آسان‌تر است.
حجم مخزن: مدل‌های پرسی و مخزن‌دار معمولا ظرفیت بیشتر از یک لیتر دارند و برای استفاده‌های حرفه‌ای و طولانی مدت مناسب‌ت هستند اما مدل‌های اتوبخار معمولی گنجایش مخزنی بین 300 تا 500 میلی‌لیتر دارند. حجم مخزن مدت عملکرد را نشان می‌دهد در نتیجه مدل‌هایی با گنجایش کم را تنها برای چند دقیقه می‌توانید استفاده کنید.
خاموش کن اتوماتیک: اگر برای چند دقیقه مداوم بدنه اتو را حرکت ندهید این قابلیت فعال شده و نه تنها از خطرات احتمالی پیشگیری می‌کند بلکه از مصرف برق اضافی هم جلوگیری خواهد کرد.
طراحی بدنه: زمان خرید اتوبخار حتما بدنه آن را در دست بگیرید. فرم دسته باید با اندازه و فرم دستتان متناسب باشد. مدل‌هایی که دستگیره پلاستیکی دارند دست را اذیت نمی‌کنند. از طرفی مدل‌هایی با کفی سرامیکی معمولا وزن بیشتری نسبت به مدل‌های استیل دارند که ممکن است با استفاده مداوم فشار زیادی را به دستتان وارد کند.

/ 0 نظر / 26 بازدید